Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Referent ds. obsługi prawnej zamówień publicznych

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Magdalena Karwat-Kasińska, zamieszkała w Ociesękach.

Pani Magdalena Karwat-Kasińska spełnia wszystkie wymagania wskazane w ogłoszeniu
o konkursie na ww. stanowisko określone w ustawie o pracownikach samorządowych. Posiada wykształcenie wyższe prawnicze.

Zarówno podczas oceny merytorycznej dokumentów, jak i rozmowy rekrutacyjnej Komisja stwierdziła, że kandydat posiada odpowiednie predyspozycje, wiedzę i doświadczenie gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku Referent ds. obsługi prawnej zamówień publicznych Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach.

  dnia 6 2018 godz. 08:59

Referent ds. obsługi prawnej zamówień publicznych w Wydziale Gospodarki, Mienia i Rolnictwa Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach

  Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce

Oferowane stanowisko:
  Referent ds. obsługi prawnej zamówień publicznych

Wymiar czasu:
  pełny etat

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub przesyłać pocztą (decyduje data wpływu aplikacji do UMiG) w terminie do dnia 2 marca 2018 r. do godz. 15.00 w zamkniętych kopertach z dopiskiem: dotyczy naboru na stanowisko referenta ds. obsługi prawnej zamówień publicznych na adres: Urząd Miasta i Gminy Daleszyce Plac Staszica 9 26-021 Daleszyce

Wymagania:

1) Wymagania niezbędne:

- obywatelstwo polskie,

-  wykształcenie wyższe prawnicze,

- znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wraz z aktami wykonawczymi, Kodeks postępowania administracyjnego,

- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

- brak skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego   lub   przestępstwo skarbowe,

- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku.

2. Wymagania dodatkowe:

-  doświadczenie w obszarze zamówień publicznych,

- doświadczenie zawodowe w administracji publicznej,

- kursy, szkolenia, studia podyplomowe na kierunku Prawo zamówień publicznych,

- znajomość przepisów z zakresu ustaw: o samorządzie gminnym, o pracownikach samorządowych, o ochronie danych osobowych,

- zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność oraz samodyscyplina,

- dobra znajomość obsługi komputera Microsoft Office,

- zdolność szybkiego przyswajania informacji,

- umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wypowiedzi pisemnych,

- dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

- przygotowanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktami wykonawczymi,

- współpraca z Kancelarią Prawną w zakresie przygotowania i prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktami wykonawczymi,

- przygotowanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych poniżej kwoty 30 000 euro,

- udział w pracach Komisji przetargowych,

- udział w postępowaniach odwoławczych,

- sporządzanie sprawozdań, zestawień, raportów oraz prowadzenie rejestrów z zakresu zamówień publicznych,

- przygotowywanie umów,

- sporządzanie pism w toku postępowań,

- przygotowywanie planów zamówień publicznych,

- weryfikowanie wydatków pod względem zgodności z ustawą Prawo zamówień publicznych,

- współpraca, wsparcie i obsługa komórek organizacyjnych jednostki wnioskujących o przeprowadzenie postępowań w zakresie formułowania wymagań dotyczących postępowania.

- list motywacyjny, CV ze zdjęciem – opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (j.t. Dz. U. z 2016 r. poz. 902), z własnoręcznym podpisem,

- kserokopie świadectw pracy,
- kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
- inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje i umiejętności,

-oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz nie skazaniu
 prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na w/w
 stanowisku,
- oświadczenie kandydata, że w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się nie
 pozostawać w innym stosunku pracy, który uniemożliwiłby mu wykonywanie
 obowiązków w wymiarze pełnego etatu.

Uwaga: kopie dokumentów należy potwierdzić za zgodność z oryginałem przez kandydata.

Warunki pracy na oferowanym stanowisku: Praca przy komputerze, praca w terenie

- informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz o zatrudnieniu niepełnosprawnych – wynosi co najmniej 6%

- kontakt w sprawie naboru na stanowisko osobiście lub tel. 041 317 16 93,

- aplikacje, które wpłyną do Urzędu Miasta i Gminy po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane,

- oferty kandydatów, którzy nie zostaną zatrudnieni ulegną komisyjnemu zniszczeniu,

- Burmistrz Miasta i Gminy zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu bez podania przyczyn,

-  lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne zostanie ogłoszona na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta i Gminy oraz Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu (bip.daleszyce.pl).

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w dniu: 5 marca 2018 r. od godz. 1000.

  Meresiński Dariusz [Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce] dnia 21 2018

  dnia 21 2018 godz. 12:40

UMiG Daleszyce
tel. 0-41/ 317-16-94
fax.0-41/ 317-16-93
gmina@daleszyce.pl