0 OFERTY PRACY
 WYDARZENIA
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Podinspektor ds. zamówień publicznych

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko został wybrany Pan Marcin Długosz zam. Podole.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Pan Marcin Długosz spełnia wszystkie wymagania wskazane w ogłoszeniu o konkursie na ww. stanowisko określone w ustawie o pracownikach samorządowych. Posiada wyższe wykształcenie oraz odpowiedni staż pracy.

Zarówno podczas oceny merytorycznej dokumentów, jak i rozmowy kwalifikacyjnej Komisja stwierdziła, że kandydat, uzyskując od członków Komisji wysoką liczbę punktów, posiada odpowiednie predyspozycje, wiedzę i doświadczenie gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku Podinspektor ds. zamówień publicznych w Wydziale Administracji i Rozwoju Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach.

» Pliki powiązane:

Wyniki I etapu naboru
Dodany: 14.12.2020 godz. 14:30
Informacja o wynikach naboru

Informacja opublikowana przez:
  dnia 14 2020 godz. 14:30

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze Podinspektor ds. zamówień publicznych w Wydziale Administracji i Rozwoju Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce

Oferowane stanowisko:
  Podinspektor ds. zamówień publicznych

Wymiar czasu:
  pełny etat

Miejsce składania ofert:
  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub przesłać pocztą (decyduje data wpływu aplikacji do UMiG) w terminie do dnia 11.12.2020r. w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „dotyczy naboru na stanowisko Podinspektora ds. zamówień publicznych” na adres: Urząd Miasta i Gminy Daleszyce Plac Staszica 9 26-021 Daleszyce Adres do korespondencji: Ul. Sienkiewicza 11 26-021 Daleszyce

Wymagania:

1) Wymagania niezbędne:

- obywatelstwo polskie,

- wykształcenie wyższe, preferowane w kierunku ekonomia, finanse, kontroli i audytu wewnętrznego dot. m.in. zamówień publicznych.

- wymagany minimum 5 lata  doświadczenia pracy w administracji w tym przynajmniej 1 rok przy zamówieniach publicznych, oraz przynajmniej 1 rok przy kontroli realizacji projektów dofinansowanych z UE.

- znajomość przepisów Prawo Zamówień Publicznych oraz Ustawy o Samorządzie Gminnym,

-  pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

- brak skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku.

2) Wymagania dodatkowe:

-znajomość przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych, ustawy o Samorządzie  Gminnym,  Kodeksu Postępowania Administracyjnego,

    -umiejętność interpelacji i stosowania przepisów prawa,

    - prawo jazdy kat. B,

   -posiadanie doświadczenia zawodowego związanego z prowadzeniem spraw objętych      zakresem czynności na stanowisku, na które przeprowadzany jest nabór,

    -umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole, punktualność i dokładność, samodzielność i kreatywność, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność, zdolności organizacyjne,

- znajomość mechanizmów wsparcia z Unii Europejskiej oraz pozyskiwanie środków zewnętrznych,

- posiadania umiejętności obsługi systemu SL2014 oraz rozliczania wniosków dofinasowanych z UE,

- ogólna wiedza o gminie Daleszyce.

Zakres obowiązków:

•    Przygotowanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego do których stosuje się przepisy Ustawy PZP oraz postępowań do których nie stosuje się przepisów Ustawy PZP.
•    Uczestniczenie w pracach komisji przetargowych powoływanych do przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
•    Opracowanie i prowadzenie dokumentacji postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
•    Opracowywanie projektów umów w sprawie udzielenia zamówienia publicznego.
•    Przesyłanie drogą elektroniczną ogłoszeń o zamówieniach publicznych do publikacji w Biuletynie Zamówień Publicznych, przekazywanie dokumentów przetargowych pracownikowi odpowiedzialnemu za stronę internetową Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach celem ich zamieszczenia, publikowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych poprzez wywieszenie ich na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach.
•    Sprawdzanie dokumentów dotyczących zamówień publicznych  pod względem ich zgodności z obowiązującymi przepisami oraz ofert złożonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pod względem formalno-prawnym i spełnienia przez wykonawców wymaganych warunków dla potrzeb Komisji Przetargowej.
•    Przedkładanie członkom Komisji Przetargowej i Burmistrzowi do zatwierdzenia dokumentów dotyczących przeprowadzonego postępowania o zamówienie publiczne. do zatwierdzenia.
•    Sporządzenie dla potrzeb Burmistrza okresowych informacji z wykonanych zamówień publicznych.
•    Opracowanie sprawozdań rocznych z realizacji zamówień publicznych na potrzeby prezesa UZP  i Burmistrza.
•    Przygotowanie odpowiedzi na korespondencję dot. zamówień publicznych skierowaną do rozpatrzenia przez Burmistrza.
•    Branie czynnego udziału w załatwianiu interwencji, interpelacji, skarg i wniosków zgłaszanych do Burmistrza w zakresie objętym zadaniami na stanowisku.
•    Dbanie o terminowe zwroty wadium dla prowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego przez Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach.
•    Dbanie o prawidłowe prowadzenie zakupów w ramach prowadzonych zadań, w tym zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wydatkowanie środków publicznych, terminowe opisywanie zleceń, umów i rachunków.
•    Przygotowywanie odpowiedzi na wnioski o udzielenie informacji publicznej dotyczącej zakresu działania stanowiska.
•    Współpraca ze stanowiskiem zajmującym się pozyskiwaniem i rozliczaniem środków pomocowych oraz pozostałymi pracownikami wydziału w zakresie zadań wykonywanych przez wydział.
•    Sporządzanie na żądanie przełożonych sprawozdań i analiz dotyczących spraw objętych zakresem czynności.
•    Sporządzanie sprawozdań statystycznych i innych wynikających z zakresu zadań stanowiska.
•    Współpraca w zakresie wykonywanych zadań z innymi wydziałami i gminnymi jednostkami organizacyjnymi.

Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny,
- CV ze zdjęciem – opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781 ze zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (j.t. Dz. U. z 2019 r. poz. 1282), z własnoręcznym podpisem.
- kserokopie  świadectw pracy,
- kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i umiejętności,
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
- kserokopia prawa jazdy,
-oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz nie skazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na w/w
  stanowisku,
- oświadczenie kandydata, że w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się nie
   pozostawać w innym stosunku pracy, który uniemożliwiłby mu wykonywanie
   obowiązków w wymiarze pełnego etatu.

Uwaga: kopie dokumentów należy potwierdzić za zgodność z oryginałem przez kandydata.

Dodatkowe informacje:

Warunki pracy na oferowanym stanowisku:
-  Praca przy komputerze. Praca w terenie.

- informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów       o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz o zatrudnieniu niepełnosprawnych – wynosi        co najmniej 6%
- kontakt w sprawie naboru na stanowisko osobiście lub  tel. 041 317 16 94,
- aplikacje, które wpłyną do Urzędu Miasta i Gminy po wskazanym terminie nie
    będą rozpatrywane,
- oferty kandydatów, którzy nie zostaną zatrudnieni ulegną komisyjnemu zniszczeniu,
- Burmistrz Miasta i Gminy zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu bez podania przyczyn,
   -     lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne zostanie ogłoszona na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta i Gminy oraz Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu (bip.daleszyce.pl).
  Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w dniu: 14.12.2020r. o godz. 10.00

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1) informujemy, że:
Administratorem danych osobowych jest Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach z siedzibą w Daleszycach, Plac Staszica 9, 26-021 Daleszycach, kontakt e-mail pod adresem: gmina@daleszyce.pl

Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na wolne stanowisko urzędnicze.

Osobom uczestniczącym w rekrutacji przysługuje prawo żądania od administratora dostępu do ich danych osobowych dotyczących sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.
Przysługuje tym osobom również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie.
Na działania Administratora przysługuje ww. osobom skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Zarządzenie nr 179/2020
Dodany: 02.12.2020 godz. 9:57

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Ferens Piotr [Sekretarz Miasta i Gminy Daleszyce] dnia 30 2020

  dnia 30 2020 godz. 10:59
Liczba odsłon:
  337 od 30 2020 godz. 10:59  (średnio 0.27 odsłon/dobę)

UMiG Daleszyce
tel. 0-41/ 317-16-94
fax.0-41/ 317-16-93
gmina@daleszyce.pl