Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Podinspektor ds. Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Agnieszka Klimczak zam. Mójcza

  Pani Agnieszka Klimczak spełnia wszystkie wymagania wskazane w ogłoszeniu o konkursie na ww. stanowisko określone w ustawie o pracownikach samorządowych. Posiada wykształcenie wyższe i odpowiedni staż pracy. Zarówno podczas oceny merytorycznej dokumentów, jak i rozmowy rekrutacyjnej Komisja stwierdziła, że kandydat, uzyskując od członków Komisji maksymalną liczbę punktów, posiada odpowiednie predyspozycje, wiedzę i doświadczenie gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku Podinspektor ds. Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach.

» Pliki powiązane:

Wyniki I etapu naboru
Informacja o wynikach naboru na stanowisko Podinspektora ds. Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych

  dnia 6 2019 godz. 11:03

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze Podinspektor ds. Ewidencji Ludności i Dowodów osobistych w Wydziale Administracji i Rozwoju Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach.

  Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce

Oferowane stanowisko:
  Podinspektor ds. Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych

Wymiar czasu:
  pełny etat

  Urząd Miasta i Gminy Daleszyce Plac Staszica 9 26-021 Daleszyce

Wymagania:

1) Wymagania niezbędne:
- obywatelstwo polskie,
- wykształcenie wyższe II stopnia,
- wymagany minimum 1-letni staż pracy w dziale ewidencji ludności i dowodów osobistych,
- znajomość przepisów ustawy o samorządzie gminnym,
- znajomość przepisów prawo o aktach stanu cywilnego,
- znajomość przepisów kodeks postepowania administracyjnego,
- znajomość przepisów ustawy o ewidencji ludności
- znajomość przepisów ustawy o dowodach osobistych ,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
- brak skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

2) Wymagania dodatkowe:
-  znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
- umiejętność planowania i organizacji własnej pracy,
- umiejętność pracy zespołowej,
- zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność oraz samodyscyplina,
- dyspozycyjność,
- pisemna swoboda wypowiedzi,
- zdolność szybkiego przyswajania informacji,
- umiejętność budowania relacji,
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

  1. Prowadzenie spraw wynikających z ustawy prawo o aktach stanu cywilnego, ustawy kodeks rodzinny i opiekuńczy,
  2. Prowadzenie wszelkich spraw z zakresu ewidencji ludności i dowodów odobistych,
  3. Prowadzenie rejestru wyborców,
  4. Aktualizowanie ewidencji ludności w rejestrze mieszkańców i aplikacji ŹRÓDŁO,
  5. Dokonywanie rejestracji danych w rejestrze PESEL, identyfikujący tożsamość oraz status administracyjny osób fizycznych,
  6. Występowanie do właściwego ministra o nadanie numeru PESEL,
  7. Wydawanie z rejestru mieszkańców oraz rejestru zamieszkania cudzoziemców zaświadczeń zawierających Pełny odpis przetwarzanych dany dotyczących tej osoby,
  8. Udostępnianie ze zbiorów meldunkowych danych innym podmiotom uprawnionym, wymienionym w ustawie o ewidencji ludności,
  9. Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją powierzonych zadań,
  10. Bieżąca obsługa interesantów.

Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny,
- list motywacyjny oraz CV zawierające oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do realizacji procesu naboru zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2019 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2018r poz 1000 ze zm.),oraz zgodnie z art. 13 ust 1i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. ( dalej RODO) (Dz Urz. UE L119/1),  z własnoręcznym podpisem.
- kserokopie  świadectw pracy,
- kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i umiejętności,
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
- kserokopia dowodu osobistego,
-oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz nie skazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na w/w stanowisku,
- oświadczenie kandydata, że w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się nie pozostawać w innym stosunku pracy, który uniemożliwiłby mu wykonywanie obowiązków w wymiarze pełnego etatu.

Uwaga: kopie dokumentów należy potwierdzić za zgodność z oryginałem przez kandydata.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub przesłać pocztą (decyduje data wpływu aplikacji do UMiG) w terminie do dnia 4 marca 2019 r. do godz. 9:00 w zamkniętych kopertach z dopiskiem:

„Dotyczy naboru na stanowisko Podinspektora ds. Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych” na adres :

Urząd Miasta i Gminy Daleszyce
Plac Staszica 9
26-021 Daleszyce

- informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz o zatrudnieniu niepełnosprawnych – wynosi co najmniej 6%
- kontakt w sprawie naboru na stanowisko osobiście lub  tel. 041 317 16 94 wew. 110
- aplikacje, które wpłyną do Urzędu Miasta i Gminy po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane,
- oferty kandydatów, którzy nie zostaną zatrudnieni ulegną komisyjnemu zniszczeniu,
- Burmistrz Miasta i Gminy zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu bez podania przyczyn,
- lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne zostanie ogłoszona na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta i Gminy oraz Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu (bip.daleszyce.pl).

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w dniu: 6 marca 2019 r. od godz. 09:00.

  Meresiński Dariusz [Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce] dnia 22 2019

  dnia 22 2019 godz. 16:41

UMiG Daleszyce
tel. 0-41/ 317-16-94
fax.0-41/ 317-16-93
gmina@daleszyce.pl