Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Sekretarz Miasta i Gminy Daleszyce

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko został wybrany Pan Piotr Ferens zamieszkały w Kielcach.

  Pan Piotr Ferens spełnia wszystkie wymagania wskazane w ogłoszeniu o konkursie na w/w stanowisko określone w ustawie o pracownikach samorządowych. Posiada wykształcenie wyższe i dwudziestoletni staż pracy w administracji rządowej. Podczas oceny merytorycznej dokumentów jak i rozmowy rekrutacyjnej, Komisja stwierdziła, że kandydat posiada odpowiednie predyspozycje, wiedze i doświadczenie gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku Sekretarza Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach.

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru
Dodany: 30.06.2017 godz. 8:33

  dnia 29 2017 godz. 12:35

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze Sekretarz Miasta i Gminy Daleszyce

  Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce

Oferowane stanowisko:
  Sekretarz Miasta i Gminy Daleszyce

Wymiar czasu:
  pełny etat

  Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach Plac Staszica 9 26-021 Daleszyce w zamkniętej kopercie z dopiskiem: dotyczy stanowiska Sekretarza Miasta i Gminy Daleszyce

Wymagania:

1) Wymagania niezbędne:
- obywatelstwo polskie
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
- wykształcenie wyższe magisterskie
- co najmniej czteroletni staż pracy w administracji samorządowej lub rządowej, w tym dwuletni staż pracy na kierowniczym stanowisku w tych jednostkach
- znajomość przepisów prawnych regulujących ustrój i kompetencje samorządu gminnego
- brak skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe
- dobry stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku

2) Wymagania dodatkowe:

- znajomość przepisów z zakresu ustaw: o samorządzie gminnym, o pracownikach samorządowych, kodeks postępowania administracyjnego, o finansach publicznych
- zdolności organizacji pracy i doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
- zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność , samodyscyplina
- dobra znajomość obsługi komputera
- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- zapewnienie właściwej organizacji pracy Urzędu Miasta i Gminy, przestrzeganie, przygotowywanie i wdrażanie regulacji wewnętrznych funkcjonujących w gminnej jednostce samorządowej

- realizacja polityki zarządzania zespołami ludzkimi w zakresie wynikającym z upoważnienia kierownika Urzędu Miasta i Gminy

- koordynowanie zadań statutowych właściwych dla Urzędu Miasta i Gminy

- list motywacyjny i CV - opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (j.t.. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (j.t. Dz. U. z 2016 r. poz. 902)”, z własnoręcznym podpisem

- kwestionariusz osobowy wraz ze zdjęciem

- kserokopie dokumentów z zakresu doświadczenia zawodowego

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

- kserokopia dowodu osobistego

- inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności

- oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz nie skazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

- oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na w/w stanowisku

- oświadczenie kandydata, ze w przypadku wyboru jego oferty  zobowiązuje się nie pozostawać w innym stosunku pracy, który uniemożliwiłby mu wykonywanie obowiązków w wymiarze pełnego etatu

Uwaga: kopie dokumentów należy potwierdzić za zgodność z oryginałem przez kandydata.

- informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz o zatrudnieniu niepełnosprawnych -  wskaźnik niższy niż 6%.

- kontakt w sprawie naboru na stanowisko: osobiście kadry urzędu lub tel. 41 317-16-93

- aplikacje, które wpłyną do Urzędu Miasta i Gminy po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane

- lista kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne zostanie ogłoszona na tablicy ogłoszeń w      urzędzie  oraz Biuletynie Informacji Publicznej urzędu (http://bip.daleszyce.pl)

Rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy w Daleszycach (świetlica) w dniu   29  czerwca 2017 roku od godz. 12:00

  Meresiński Dariusz [Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce] dnia 8 2017

  dnia 8 2017 godz. 12:52

UMiG Daleszyce
tel. 0-41/ 317-16-94
fax.0-41/ 317-16-93
gmina@daleszyce.pl